Producenci
FAQ

1. Jaką datę ważności mają produkty?

Produkty oferowane w naszym sklepie mają długie daty ważności - minimum rok.
Jeśli jakiś produkt ma krótszą datę ważności, umieszczony jest on w dziale WYPRZEDAŻ i w opisie produktu jest podana dokładna data ważności.


2. Gdzie jest moja paczka?

Poczta Polska realizuje przesyłki w 1-4 dni roboczych od dnia nadania. Wysyłamy wyłącznie przesyłki rejestrowane. Jeśli przesyłka nie została dostarczona wyślij email z zapytaniem na adres kontakt@barwyoczu.pl
W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz numer nadania i dane przesyłki. Z numerem nadawczym pudaj się na Pocztę i sprawdź czy przesyłka tam na Ciebie nie oczekuje. Często zdarza się, że listonosz nie zastając adresata w miejscu zamieszkania nie pozostawia awizo. W takiej sytuacji przesyłka zostaje zwrócona po 14 dniach od nadania do nadawcy.
Kurier GLS dostarcza przesyłki na drugi dzień od dnia nadania. W liście przewozowym podany jest adres email Klienta, na który zostanie wysłane powiadomienie o wysłaniu przesyłki. Podany jest również numer telefonu Klienta. Kurierzy nie mają obowiązku kontaktowania się z adresatem w przypadku jego nieobecności, jednak bardzo często nawiązują kontakt celem ustalenia godziny odbioru przesyłki.
Zaginięcie przesyłki - w sytuacji gdy przesyłka nie dotarła do adresata w ciągu 14 dni roboczych od dnia nadania i nie powróciła do nadawcy, rozpoczynamy procedurę reklamacyjną z Pocztą Polską. Czas  rozpatrzenia reklamacji przez Pocztę Polską i Kuriera GLS to 30 dni świetle Rozporządzenia Ministra Infrastruktury.


3. Czy soczewki zmienią kolor ciemnych oczu?

Zmiana koloru naturalnie ciemnych tęczówek jest trudniejsza, jednak na szczęście nie niemożliwa do osiągnięcia. Do ciemnych oczu polecane są soczewki kryjące. Najlepszymi soczewkami będą soczewki z serii Big Eyes, Freshlook Colorblends, Freshlook Colors lub Crazy. W przypadku zmiany ciemnej tęczówki oka, efekt końcowy może być ciemniejszy niż przedstawiony na zdjęciach z uwagi na to iż, sesja zdjęciowa została wykonana na szarozielonych tęczówkach.


4. Czy mogę nosić soczewki o innej krzywiźnie?

Soczewki kontaktowe różnią się rozmiarem. Rozmiar soczewki określany jest przez parametr BC oraz DIA. BC (base curve) to tzw. promień krzywizny soczewki, DIA to średnica soczewki. Soczewki o określonej geometrii dobierane są przez okulistę podczas badania mającego na celu dopasowanie soczewki kontaktowej. Każda zmiana soczewki powinna być konsultowana z lekarzem okulistą, gdyż może to zapobiec błędnemu dobraniu soczewek i w konsekwencji utracie komfortu noszenia soczewek.


5. Ile kosztują produkty?

Cena produktów, które oferujemy przedstawiona jest w opisie każdego produktu.  Ceny nie podlegają negocjacjom.


6. Kiedy zostanie zlecony przelew?

Przelewy zwrotne zlecane są niepóźnej niż do 14 dni od anulowania zamówienia lub zwrotu produktu.


7. Jaki będzie koszt przesyłki?

Szczegółowy cennik znajduje się z zakładce Koszty i sposoby dostawy http://barwyoczu.pl/pl/i/Koszty-i-sposoby-dostawy/4

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl