logowanie | rejestracja

Twój koszyk jest pusty

strona główna: PŁYNY PIELĘGNACYJNE

AOSEPT® PLUS z HydraGlyde® 360 ml - Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych - Alcon

AOSEPT® PLUS z HydraGlyde® 360 ml  - Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych - Alcon

producent: Alcon

brutto: 35.00 zł

Opis Produktu

AOSEPT® PLUS z HydraGlyde® to płyn na bazie wody utlenionej z potrójnym systemem oczyszczania, który odkleja zanieczyszczenia, usuwa osady i głęboko oczyszcza.

Ponadto, niewielkie stężenie nadtlenku wodoru niszczy drobnoustroje, a sama woda utleniona ulega neutralizacji dzięki pojemnikowi na soczewki ze specjalnym platynowym dyskiem, który dołączony jest do każdego opakowania płynu.


Formuła HydraGlyde pokrywa powierzchnię soczewki nawilżającą substancją, dzięki której zapewnia komfort noszenia soczewek kontaktowych przez cały dzień.


Płyn AOSEPT® PLUS z HydraGlyde® jest szczególnie polecany osobom o wrażliwych oczach skłonnych do alergii oraz tym, którzy poszukują wygodnego systemu pielęgnacyjnego.


SPECJALNY POJEMNICZEK DOŁĄCZONY DO KAŻDEGO OPAKOWANIA, MOŻNA UŻYWAĆ JEDYNIE Z PŁYNEM AOSEPT® PLUS z HydraGlyde®.


Płyn AOSEPT® PLUS z HydraGlyde®  stworzony na bazie Nadtlenku Wodoru.

Niewielkie stężenie wody utlenionej zawarte w płynie AOSEPT® PLUS z HydraGlyde® powoduje utlenienie błony komórkowej drobnoustrojów niszcząc je. 

Następnie sama woda utleniona ulega neutralizacji (czyli rozłożeniu na wodę  i tlen) dzięki platynowemu dyskowi (umieszczonego pod koszyczkiem  z soczewkami). Proces ten widoczny jest w postaci uwalniających się pęcherzyków tlenu, którego nadmiar uwalnia się przez otwór w wieczku pojemnika. 

Po trwającym 6 godzin procesie dezynfekcji i neutralizacji lub po całej nocy, czyste i świeże soczewki możesz wyjąć i założyć na oczy.


Wygoda bez czyszczenia mechanicznego i spłukiwania


* Bez konieczności stosowania dodatkowych środków czyszczących.

* Każde opakowanie zawiera pojemnik z dyskiem neutralizującym,  który w ciągu 6 godzin rozkłada roztwór wody utlenionej do soli fizjologicznej.

* Łagodny – po neutralizacji pH płynu wynosi 6.6,  czyli tyle samo co dla ludzkich łez.

* Bezpieczny – czerwone zakończenie butelki ostrzeże Cię  przed niezneutralizowanym płynem.


UWAGA: Stosując AOSEPT® PLUS z HydraGlyde®  używaj tylko pojemnika z AO - dyskiem, który dołączony jest do każdego opakowania płynu.Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.Skład: 3% roztworu nadtlenku wodoru, kwas fosfoniowy, chlorek sodowy, fosforan, poloxamer, formuła nawilżająca HydraGlyde Moisture Matrix (EOBO-21* -politlenek etylenu]-politlenek butylenu]). Produkty powiązane:


Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię